Wien und Umgebung (mit Ausflügen in das Rax- und Semmering-gebiet und in die Wachau). Griebens Reiseführer Band 8. Berlin,1927, Grieben. 27. kiadás Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, néhány lap kissé foltos, össz. 5 kihajtható térképpel (2 db sérült)!