Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Neogrády Antal (1861-1942): Falu határ. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben 44×54 cm
10448.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Nolipa István Pál (1907-1986): Kilátó, 1944. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kissé foltos. 38x27,5 cm
10449.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Nolipa István Pál (1907-1986): Éljen a köztársaság (Május elsejei felvonulás), 1946. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 50x65 cm
10450.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Németh Endre (?-?): Café Hungaria, Budapest, 1987. Tus, papír, jelzett, lap széle foltos és sérült, feltekerve, törésnyomokkal, 33,5x42,5 cm
10451.

Rufpreis:
3 000 HUF

10452.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10453.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Oláh Zoltán (1974-): Szürrealista kép, 1995. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Apró felületi sérülésekkel. 80x61 cm. Fakeretben.
10454.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10455.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Országh Imre Ferenc (1901-1974): Cím nélkül. Olaj, papír. 23x17 cm Dedikációval Üvegezett keretben
10456.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Oláh Gusztáv (1901-1956): 4 db színházi díszletterv. Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Egyik a művész nevével feliratozott. 29x49 cm körüli méretekben.
10457.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ott Zoltán (1881-?): Piac. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 30x40 cm. Dekoratív, üvegezett, régi fakeretben.
10458.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Orosz István (1941-1999): Tokaji öböl. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott (2/10). Orosz István autográf ajánlási soraival. Paszpartuban. 15x40 cm
10459.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF