Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
682333
10448
462
32000
Neogrády Antal (1861-1942): Falu határ. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben 44×54 cm
2950073
10449
462
14000
Nolipa István Pál (1907-1986): Kilátó, 1944. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kissé foltos. 38x27,5 cm
2950009
10450
462
28000
Nolipa István Pál (1907-1986): Éljen a köztársaság (Május elsejei felvonulás), 1946. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 50x65 cm
3099538
10451
462
Németh Endre (?-?): Café Hungaria, Budapest, 1987. Tus, papír, jelzett, lap széle foltos és sérült, feltekerve, törésnyomokkal, 33,5x42,5 cm 3045035
10452
462
36000
2971156
10453
462
55000
3028776
10454
462
26000
Oláh Zoltán (1974-): Szürrealista kép, 1995. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Apró felületi sérülésekkel. 80x61 cm. Fakeretben.
3101198
10455
462
24000
3101199
10456
462
24000
Országh Imre Ferenc (1901-1974): Cím nélkül. Olaj, papír. 23x17 cm Dedikációval Üvegezett keretben
3103247
10457
462
Oláh Gusztáv (1901-1956): 4 db színházi díszletterv. Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Egyik a művész nevével feliratozott. 29x49 cm körüli méretekben.
3103604
10458
462
Ott Zoltán (1881-?): Piac. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 30x40 cm. Dekoratív, üvegezett, régi fakeretben. 3110112
10459
462
3800
Orosz István (1941-1999): Tokaji öböl. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott (2/10). Orosz István autográf ajánlási soraival. Paszpartuban. 15x40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF