Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3062840
10424
462
3400
Nechánszky József (1936-): Szolnok környéki Tiszapart. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (50/44.), üvegezett fakeretben, 25×48 cm 3068900
10425
462
Nagy Lajos (1956-): Portré. Szén, papír, jelzett. 43x30,5 cm
3068893
10426
462
Nagy Lajos (1956-): Visegrádnál (Duna). Akvarell, papír, jelzés nélkül. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 36x49 cm
3068897
10427
462
Nagy Lajos (1956-): Férfi akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 43x30,5 cm
3044897
10428
462
Neogrády Antal (1944-): Egzotikus kollázs, 1995. Kollázs, papír, jelezve jobbra középen, 31×23,5 cm. Üvegezett fakeretben.
2949985
10429
462
3031769
10430
462
70000
Nagy Imola (1976-): Maszk. Akril, vászon, , jelzett 40x50 cm
3031773
10431
462
70000
Nagy Imola (1976-): Divatrajz. Akril, ceruza, vászon, , jelzett 40x50 cm
2950052
10432
462
15000
2849040
10433
462
Nagy József (?-?), kétoldalas mű: Virágok és férfi portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 21×14,5 cm 3027227
10434
462
65000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Trinity. Olaj, vászon. Jelezve a hátoldalán. 55x45 cm. / oil on canvas, signed on the reverse
2949900
10435
462
Nolipa István Pál (1907-1986): Külvárosi portré. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Feltekerve, sérült. 75x92,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF