https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3108752
10532
462
0
4600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Absztrakt táj. Akvarell, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, 37,5×55 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3108100
10533
462
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Seres János (1920-2004): Egyetemváros (Miskolc), rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5x29,5 cm 3018604
10534
462
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 41x55,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3018524
10535
462
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárdy Brutus (1892-1970): Napsütéses Dunapart, 1959. Olaj, vászon, jelezve balra lent, vakráma nélkül, 41,5x58 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3046283
10536
462
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sipos István (1954-): Összekötözve. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA XI/XV számozással. Lapszéli kisebb gyűrődésekkel. 37,5×53 cm. Párdarabja reprodukálva a művész honlapján: http://siposistvan.hu/Galeria/Pages/Absztrakt.html#grid
Das Lot is nicht erreichbar
3047184
10537
462
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gyula (1924-1991): Táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 55x81 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2925981
10538
462
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976-): Kiáltás - női alak. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2966975
10539
462
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Alakok. Linómetszet (?), dombornyomás, papír, lapszéli apró sérülésekkel (feltehetően rajzszög által ütött), mű ép. Hátoldalán pecséttel jelzett, 35×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2867461
10540
462
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sipos Éva (1967-): Gesztusok aranyban (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, fakeretben, 23×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2926004
10541
462
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976-): Energia. Akril, vászon, kollázs jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2841473
10542
462
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976- ): Axo 2. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3018331
10543
462
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 41x53,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse