Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3068690
10556
462
Szeift Béla (1944-2012): Rácsszerkezet, 1971. Tus, papír, jelzett, 17×18 cm 3079675
10557
462
Szegő Gizi (1902-1985): Karikatúrák vázlatai. 16 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 13,5x18 cm és 20x20 cm közötti méretekben. 3082785
10558
462
4400
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. 38x28 cm 3082765
10559
462
4400
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. 38x29 cm
3080369
10560
462
Szabó Klára (?-?): Csónakok a parton. Akvarell, papír, jelzés nélkül. 35x61 cm
3083178
10561
462
Szabó Klára (?-?): Hegyvidéki táj. Akvarell, pasztell, papír, jelezve jobbra lent. 36,5x48,5 cm
2804231
10562
462
3107191
10563
462
Szász Endre (1926-2003): Alvó. Rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, (üvegen kis sérülés) 19x29 cm
3098685
10564
462
Szőke Győző (1899-1974): Fürdőzők, 1950. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 29x39 cm
3099726
10565
462
14000
Szőcs László (1944-): Nyár illata. Olaj, farost. Jelzett. 50x40 cm. Fakeretben.
3099858
10566
462
28000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Színek és fények Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. 54,5x42 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
3099859
10567
462
32000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Páros. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 70x55 cm. Fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF