Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3107991
10580
462
9500
Szepes Gyula (1902-1992): Önarckép, 1980. Olaj, farost, jelzett. 50x40 cm
3107498
10581
462
Szemethy Imre (1945-): Egység. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (13/100). Üvegezett fakeretben. 15×19,5 cm
3107481
10582
462
Szemethy Imre (1945-): Domb. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (35/100). Üvegezett fakeretben. 18,5×29 cm
3106792
10583
462
Szalay Lajos (1909-1995): Angyal. Nyomat, papír, jelzett. Feltekerve. 34,5x20 cm 3110834
10584
462
Szabó Vladimír (1905-1991): Budai tornyok. Rézkarc, karton, jelzett, keretben, 40×30 cm
3109020
10585
462
Székely László (1932): Absztrakt formák 1976. Akvarell, karton, jelzett 54x48 cm
3005300
10586
462
3032625
10587
462
40000
Szász Endre (1926-2003): Szürrealisztikus Hölgy. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (51/100), üvegezett keretben, 30x42 cm
3027677
10588
462
15000
3027667
10589
462
15000
3027681
10590
462
15000
2898021
10591
462
7500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF