Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Szepes Gyula (1902-1992): Önarckép, 1980. Olaj, farost, jelzett. 50x40 cm
10580.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Szemethy Imre (1945-): Egység. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (13/100). Üvegezett fakeretben. 15×19,5 cm
10581.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szemethy Imre (1945-): Domb. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (35/100). Üvegezett fakeretben. 18,5×29 cm
10582.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szalay Lajos (1909-1995): Angyal. Nyomat, papír, jelzett. Feltekerve. 34,5x20 cm
10583.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szabó Vladimír (1905-1991): Budai tornyok. Rézkarc, karton, jelzett, keretben, 40×30 cm
10584.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Székely László (1932): Absztrakt formák 1976. Akvarell, karton, jelzett 54x48 cm
10585.

Rufpreis:
5 000 HUF

10586.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szász Endre (1926-2003): Szürrealisztikus Hölgy. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (51/100), üvegezett keretben, 30x42 cm
10587.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10588.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10589.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10590.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10591.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF