Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

10592.

Rufpreis:
4 000 HUF

10593.

Rufpreis:
3 000 HUF

10594.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

10595.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Szűcs János (1917-1995): Faluvége. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, keret hátoldalán lévő üveg sérült, 50×70 cm
10596.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

báró Szveteney György (1871-1952): Vízparti találkozás. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 28x40 cm
10597.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sztopka Anna (1950-): Hegyvidék. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 43,5x68 cm
10598.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szabó Vladimír (1905-1991): Utcarészlet. Toll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 10×14,5 cm
10599.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szinte Gábor (1928-2012): Kora tavasz. Olaj, farost. 60x80 cm
10600.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10601.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10602.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10603.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF