https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2935757
10592
462
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szánthó Imre (1925-1998): Karikatúra, 1979. Tus, kollázs, jelzett, papírra ragasztva, papíron autográf felirattal és karikatúra szövegével.
Das Lot is nicht erreichbar
3014976
10593
462
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
1987 Székely László: Orgia. Akvarell, papír, feltekerve, 74x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2980417
10594
462
0
75000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Székely Alex (1901-1968): Erotikus rajzsorozat, össz. 16 db mű, 1953-59. Akvarell, ceruza, tus, papír. Mindegyik jelzett, kartonra kasírozva, 20x14 cm és 24x17,5 cm közötti méretekben. Sérült mappában.
Das Lot is nicht erreichbar
2918576
10595
462
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szentgyörgyi Miklós (1955-): Kép a képben (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 60×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3052152
10596
462
0
17000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs János (1917-1995): Faluvége. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, keret hátoldalán lévő üveg sérült, 50×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3054171
10597
462
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
báró Szveteney György (1871-1952): Vízparti találkozás. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 28x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2962416
10598
462
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sztopka Anna (1950-): Hegyvidék. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 43,5x68 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3024230
10599
462
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Vladimír (1905-1991): Utcarészlet. Toll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 10×14,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3065725
10600
462
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szinte Gábor (1928-2012): Kora tavasz. Olaj, farost. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750045
10601
462
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Varázsló. Ceruza, karton, jelezve jobbra lent, középen Szász Endre autográf ajánlási soraival: "Aláírások emlékére, Szász Bandi". 50x70 cm / pencil on board, signed, with autograph dedication
Das Lot is nicht erreichbar
3062294
10602
462
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szada Béla, működött a XX: sz. első felében: Tabáni részlet, háttérben a régi Erzsébet híddal. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Sérült. Fakeretben. 80x60 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3062878
10603
462
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szentpály Zoltán (?-?): Csendélet. Olaj, váson, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 32,5×39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse