https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3041122
10604
462
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs Tímea (1991-): Erő. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett keretben 17x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3041120
10605
462
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs Tímea (1991-): Telihold. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett keretben 33x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3047684
10606
462
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Zoltán, Angyalföldi (1929-2014): 2 db tanulmányrajz aktokkal, alakokkal, lóval egy lapon, 1973. Tus, papír. Mindkettő jelzett. Lapszéli szakadásokkal, sérülésekkel, kissé foltos. (2x) 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3047162
10607
462
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szirmainé Bayer Erzsébet (1922-2005): Csendélet, 1988. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 60x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3047164
10608
462
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szekeres Emil (1934-2019): Zalai dombok. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3047172
10609
462
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs János (1917-1995): Nyárfás tanya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 50×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3044705
10610
462
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szedlák Jánosné (1925-?): Gólyahír a patak partján, 1993. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 34,5x49 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3044843
10611
462
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre: Kompozíció. Bőrkép, keretbe applikálva, bőrdarabban jelzett, 18x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3010660
10612
462
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Pál (1953-2015): Szürrealista figura, 1998. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 49,5x34,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2729384
10613
462
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szántó Sándor (1945-): Szentendre utcarészlet II. Tűzzománc, fém, jelzett a hátoldalán, sérült (repedésekkel), fakeretben, 25×25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2749881
10614
462
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003), 2 db rajz egy lapon: Toborzó és farkaskaland. Tus, papír, jelezve jobbra lent, apró folttal, paszpartuban, 20x26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2909255
10615
462
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Ülő hölgy. Tus, papír, jelezve jobbra lent, lap teteje papírra ragasztva, 29,5x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse