Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3106418
10496
462
9500
Reich Károly (1922-1988): Mezei virág I. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/100), lap jonn alsó sarka foltos, jobb felső sarka kissé gyűrött, üvegezett fakeretben, 43,5×27 cm 3109274
10497
462
30000
Réti Mátyás (1922-2002): Ház a parton, olaj-farost, jelzett, keretben 66x86cm 3106337
10498
462
Réti Mátyás (1922-2002): Havas udvar. Linómetszet, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. 26×41 cm
3082647
10499
462
Rác András (1926-2013): Absztrakt kompozíció (cím nélkül). Olaj, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 27x21,5 cm
3099537
10500
462
15000
Carl Rabus (1898-1983): Absztrakt kompozíció, feltehetően 1950-es évek. Monotípia, papír, jelzett, feltekerve. 40x57 cm /
3099534
10501
462
15000
Carl Rabus (1898-1983): Absztrakt kompozíció, 1950-es évek. Monotípia, papír, jelzett, törésnyomokkal, lapszéli apró foltokkal, feltekerve. 72x33 cm /
3068837
10502
462
Rácz András (1926-2013): Kompozíció kékkel. Akvarell, papír, jelzett, 29,5x36,5 cm
3068839
10503
462
Rácz András (1926-2013): Kompozíció sárgával. Akvarell, papír, jelzett, 40x30 cm
3068843
10504
462
2942675
10505
462
3032553
10506
462
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Természetgyógyászok alapkő letétele és vadász kaland. Akvarell, tus, papír, mindkettő jelzett. 25x19 és 30x20 cm
2812611
10507
462
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF