Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Reich Károly (1922-1988): Mezei virág I. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/100), lap jonn alsó sarka foltos, jobb felső sarka kissé gyűrött, üvegezett fakeretben, 43,5×27 cm
10496.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Réti Mátyás (1922-2002): Ház a parton, olaj-farost, jelzett, keretben 66x86cm
10497.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Réti Mátyás (1922-2002): Havas udvar. Linómetszet, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. 26×41 cm
10498.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rác András (1926-2013): Absztrakt kompozíció (cím nélkül). Olaj, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 27x21,5 cm
10499.

Rufpreis:
8 000 HUF

Carl Rabus (1898-1983): Absztrakt kompozíció, feltehetően 1950-es évek. Monotípia, papír, jelzett, feltekerve. 40x57 cm /
10500.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Carl Rabus (1898-1983): Absztrakt kompozíció, 1950-es évek. Monotípia, papír, jelzett, törésnyomokkal, lapszéli apró foltokkal, feltekerve. 72x33 cm /
10501.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Rácz András (1926-2013): Kompozíció kékkel. Akvarell, papír, jelzett, 29,5x36,5 cm
10502.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rácz András (1926-2013): Kompozíció sárgával. Akvarell, papír, jelzett, 40x30 cm
10503.

Rufpreis:
10 000 HUF

10504.

Rufpreis:
10 000 HUF

10505.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Természetgyógyászok alapkő letétele és vadász kaland. Akvarell, tus, papír, mindkettő jelzett. 25x19 és 30x20 cm
10506.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10507.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF