Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Sportvarázs és 11-es. Tus, papír, mindkettő jelzett. 11-es hátoldalán Ludas Matyi Hírlap felirattal. 30x21 cm
10484.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 30,5x21,5 cm
10485.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 40x31,5 cm
10486.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 38x23 cm
10487.

Rufpreis:
6 000 HUF

10488.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): ,,Életszántás". Színezett algráfia, papír. Jelzett a lap alján. Üvegezett fakeretben, 27x19 cm (keret: 46x33,5 cm)
10489.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Rajczi Zoltán (1960-): árnyas fasor. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 15x30 cm
10490.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Réfi-Kády János (1894-?): Ecce homo. Rézkarc, papír, jelzett 18x14 cm
10491.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben 35x21 cm
10492.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Reinhardt István (1936-): Téli szürkület. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×60 cm
10493.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Az ami megismételhetetlen, 2004. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 78,5×73 cm
10494.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Rác József (-): Kézen állás, tótágas, 1997. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva. 61x43 cm
10495.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF