Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3100553
10484
462
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Sportvarázs és 11-es. Tus, papír, mindkettő jelzett. 11-es hátoldalán Ludas Matyi Hírlap felirattal. 30x21 cm
3081166
10485
462
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 30,5x21,5 cm
3023802
10486
462
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 40x31,5 cm
3043121
10487
462
Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 38x23 cm
3082818
10488
462
2995754
10489
462
28000
Ruzicskay György (1896-1993): ,,Életszántás". Színezett algráfia, papír. Jelzett a lap alján. Üvegezett fakeretben, 27x19 cm (keret: 46x33,5 cm)
3004091
10490
462
Rajczi Zoltán (1960-): árnyas fasor. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 15x30 cm 3102385
10491
462
Réfi-Kády János (1894-?): Ecce homo. Rézkarc, papír, jelzett 18x14 cm
3102011
10492
462
4600
Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben 35x21 cm 3099724
10493
462
14000
Reinhardt István (1936-): Téli szürkület. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×60 cm 3103947
10494
462
19000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Az ami megismételhetetlen, 2004. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 78,5×73 cm
3110164
10495
462
Rác József (-): Kézen állás, tótágas, 1997. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva. 61x43 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF