Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3073737
10267
462
42000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometria. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40). 3102284
10268
462
Hertay Mária (1932-2018): Sopron, Ikvahíd. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli kisebb folttal, 30×40 cm 3102572
10269
462
Háromházi Ferger Ferenc (1908-1983): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 70×90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3103576
10270
462
Horváth József (-): Szentendrei sárga házak. Akvarell, papír, jelzett, fakeretben, 16,5x23,5 cm
3103574
10271
462
Horváth József (-): Szentendrei részlet sétálókkal, 1963. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x28,5 cm
3110364
10272
462
Hincz Gyula (1904-1986): Proletárműhely. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban.20x29,5 cm 3110139
10273
462
Haász Ágnes (1951-): Szín-fónia, 2013. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (15/20). Hátoldalán autográf felirattal. 40x40 cm. 3110075
10274
462
26000
3108925
10275
462
Hankó Béla (1927-1993): Őszi hangulat. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 24,5×34,5 cm
3108936
10276
462
3106635
10277
462
Hertay Mária (1932-2018): Virágzó vadgesztenye. Rézkarc, papír, jelzett, Hertay Mária autográf ajándékozási soraival, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 30x40 cm 2849908
10278
462
36000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF