Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Hetey Katalin (1924-2010): Geometria. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
10267.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Hertay Mária (1932-2018): Sopron, Ikvahíd. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli kisebb folttal, 30×40 cm
10268.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Háromházi Ferger Ferenc (1908-1983): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 70×90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10269.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Horváth József (-): Szentendrei sárga házak. Akvarell, papír, jelzett, fakeretben, 16,5x23,5 cm
10270.

Rufpreis:
6 000 HUF

Horváth József (-): Szentendrei részlet sétálókkal, 1963. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x28,5 cm
10271.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hincz Gyula (1904-1986): Proletárműhely. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban.20x29,5 cm
10272.

Rufpreis:
3 000 HUF

Haász Ágnes (1951-): Szín-fónia, 2013. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (15/20). Hátoldalán autográf felirattal. 40x40 cm.
10273.

Rufpreis:
10 000 HUF

10274.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Hankó Béla (1927-1993): Őszi hangulat. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 24,5×34,5 cm
10275.

Rufpreis:
5 000 HUF

10276.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hertay Mária (1932-2018): Virágzó vadgesztenye. Rézkarc, papír, jelzett, Hertay Mária autográf ajándékozási soraival, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 30x40 cm
10277.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10278.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF