Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3077157
10255
462
Helényi Tibor (1946-2014): Vágtázó rombusz. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 5,5x5 cm 3077153
10256
462
Helényi Tibor (1946-2014): Sápadt végzet. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 7x6 cm 3029027
10257
462
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett. 36x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 36x21 cm. 2990572
10258
462
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 8/40. 36x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 8/40, 36x24 cm. 3068056
10259
462
26000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett művészpéldány (E.A.), 41x29 cm
3050442
10260
462
26000
3050445
10261
462
26000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott (27/30). 33,5x41,5 cm. / Screenprint on paper, signed, numbered (27/30)
3069502
10262
462
130000
Hegyi György (1922-2002): Nagymaros. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Keret hátoldalán névvel feliratozott. Fakeretben, 50×70 cm
3083565
10263
462
44000
Hetey Katalin (1924-2010): Rész-egész (geometrikus szoborterv). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40).
3083551
10264
462
38000
Hincz Gyula (1904-1986): Hommage á Bartók, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/49), 36x30 cm
3029015
10265
462
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett. 36x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 36x21,5 cm. 3073726
10266
462
26000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció kékben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 41x29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF