Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Helényi Tibor (1946-2014): Vágtázó rombusz. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 5,5x5 cm
10255.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Helényi Tibor (1946-2014): Sápadt végzet. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 7x6 cm
10256.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett. 36x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 36x21 cm.
10257.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 8/40. 36x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 8/40, 36x24 cm.
10258.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett művészpéldány (E.A.), 41x29 cm
10259.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10260.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott (27/30). 33,5x41,5 cm. / Screenprint on paper, signed, numbered (27/30)
10261.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Hegyi György (1922-2002): Nagymaros. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Keret hátoldalán névvel feliratozott. Fakeretben, 50×70 cm
10262.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Hetey Katalin (1924-2010): Rész-egész (geometrikus szoborterv). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40).
10263.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Hincz Gyula (1904-1986): Hommage á Bartók, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/49), 36x30 cm
10264.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10265.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10266.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF