Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

10230.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10231.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Gy. Molnár István (1933-2010): Hortobágy, hajdúság. . Rézkarc, papír, jelzett 29x39 cm Üvegezett keretben
10232.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gergely Pál (?-?): Virágok. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Felületi sérülésekkel. 80x60 cm
10233.

Rufpreis:
8 000 HUF

10234.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Galambos Margit (?-?), működött 1920-30 körül: Női akt (tanulmány). Ceruza, papír. Jelzés nélkül. 25x32 cm
10235.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gubis Mihály (1948-2006): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 100/26. 33x30 cm.
10236.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gertsner Ödön (1882-1952): Pajtánál. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 22×30 cm
10237.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gál András (1968-): ... és a farkas. Rézkarc, papír, jelzett. sorszámozott művészpéldány E.A. 12/100. 20x14,5 cm paszpartuban
10238.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10240.

Rufpreis:
2 800 HUF

10241.

Rufpreis:
2 800 HUF

10242.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF