Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Gebhardt Béla (1901-1990): "Csatorna fektetés", 1944. Akvarell, papír, Jelzett. Paszpartuban, 20,5×28,5 cm
10243.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Győrffy Sándor (1951-): Gk. in Sopron, 1985. Ofszet, papír, jelzett, számozott (6/30), lapméret: 30×42 cm
10244.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10245.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10246.

Rufpreis:
2 800 HUF

10247.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Stefan Grecu (?-?): Tájkép. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 21,5x24 cm
10248.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Gubis Mihály (1948-2006): Éjszakai pillangó, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat próba 2 jelzéssel. 64×87,5 cm. Gyűjtői ritkaság!
10249.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10250.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10251.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10252.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gulás Zsuzsa (1927-2008): Fehér éjszakák (Dosztojevszkij). Vegyes technika, papír, jelzett. 33×29,5 cm cm
10253.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gulás Zsuzsa (1927-2008): Nyári varázslat. Vegyes technika, papír, jelzett. 50×20 cm
10254.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF