Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Viski János (1891-1987): Női portré, 1934. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, apró sérüléssel, 80x60 cm
10024.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Kozma István (1937-2020): Női akt. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 80×70 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből. / István Kozma (1937-2020): Nude. Oil on canvas, unsigned. 80×70 cm. Provenance: from the collection of art historian Zoltán Banner (1932-).
10025.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Puxbaum Jenő (1909-1990): Színes utca. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 55x67,5 cm. Fakeretben.
10026.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Különféle művészek, össz. 12 db mű: Az Aranycsapat tagjairól (Puskás, Bozsik, Grosics, Kocsis, Hidegkuti, Buzánszky, Czibor stb.), Szepesi Györgyről készült portré. Litográfia, papír. Mindegyik elzett. Többségében lapszéli elszíneződésekkel vagy apró foltokkal, máskülönben jó állapotban. Lapméret: 42,5x30,5 cm.
10027.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Krüzsely Gábor (1972-): Dsida versek 1. Akril, tus, vászon. jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 48x48 cm
10028.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10029.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Walter Gábor (1963-2014): Csak a zene van (cím nélkül). Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 72×57 cm
10030.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10031.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10032.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10033.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10034.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10035.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF