Kozma István (1937-2020): Női akt. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 80×70 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből. / István Kozma (1937-2020): Nude. Oil on canvas, unsigned. 80×70 cm. Provenance: from the collection of art historian Zoltán Banner (1932-).
Különféle művészek, össz. 12 db mű: Az Aranycsapat tagjairól (Puskás, Bozsik, Grosics, Kocsis, Hidegkuti, Buzánszky, Czibor stb.), Szepesi Györgyről készült portré. Litográfia, papír. Mindegyik elzett. Többségében lapszéli elszíneződésekkel vagy apró foltokkal, máskülönben jó állapotban. Lapméret: 42,5x30,5 cm.
Berkes Antal (1874-1938): Táj, 1900-as évek eleje. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Berkes Antal töredékes autográf feliratával. Sérült. 27x37 cm. Dekoratív, korabeli fakeretben.
Ács Ferenc (1876-1949): Erdélyi vízpart. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 36x50 cm. Fakeretben. / Oil on board. Signed lower right. 36x50 cm. Framed.
Bene József (1903-1986): Vízhordó erdélyi nő. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 55x41 cm/ watercolour on paper, signed, framed
Molnár C. Pál (1894-1981): Újságrajzai és könyillusztrációi, 13 db lap, Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Kiadói karton mappában, hiányos, a kiadott 20 lap helyett 13 lap. Lapméret: 29,5x42 cm.
Lux Antal (1935-): Szerenád egy vízcsapnál, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70). 44,5x48 cm. Párdarabja kiállítva: Pop art a 70-es években Magyarországon, Szentendrei Régi Művésztelep és Galéria, 2013. Magyarországon nagyon ritka, gyűjtői darab, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Serenade, 1970. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70). 44,5x48 cm cm. Very rare work from the classic period of pop art!
Batári László (1920-1997): Fekete a Tisza Kécskénél, 1996. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és további címkékkel, raglapokkal. Fakeretben. 142x200 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Oil on canvas, signed lower right, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE