Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

10133.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Bogdándy György (1932-): Mohácsi Péter, Ybl-díjas belsőépítész arcképe. Pasztell, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén Bogdándy György autográf feliratával. 40x30. Üvegezett fakeretben.
10134.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10135.

Rufpreis:
6 000 HUF

10136.

Rufpreis:
6 000 HUF

10137.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

10138.

Rufpreis:
3 000 HUF

10139.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

10141.

Rufpreis:
4 000 HUF

10142.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb felületi sérüléssel, rézkarc ép, 14,5x20 cm
10143.

Rufpreis:
2 400 HUF

B. Hajdú László (1926-1998): Fekvő női akt. Kréta, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Lapszéli apró szakadással. 21×30 cm
10144.

Rufpreis:
2 400 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Balatoni részlet vitorlásokkal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17x29 cm
10145.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF