https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2895224
10133
462
0
48000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boroksa András (1922-1989): Táj. Olaj, farost, jelezve a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 80x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2968610
10134
462
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bogdándy György (1932-): Mohácsi Péter, Ybl-díjas belsőépítész arcképe. Pasztell, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén Bogdándy György autográf feliratával. 40x30. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2953556
10135
462
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Hajdú László (1926-1998): Velencei részlet gondolással. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Lap szélén paszpartuzás nyomaival, 30×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2953550
10136
462
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Hajdú László (1926-1998): Velencei részlet. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Lap szélén paszpartuzás nyomaival, 30×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2866090
10137
462
0
75000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bunus, Ioan (1952-): Hordók, 1995. Akvarell, papír. Jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben. 64×85 cm. / Bunus, Ioan 1952-), Romanian-Transylvanian painter: Barrels. Watercolour on paper, signed, framed
Das Lot is nicht erreichbar
2937823
10138
462
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bognár Ilona: Balatoni napsugár. Akvarell, papír, paszpartuban 20x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3012520
10139
462
0
85000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Benedek Barna (1973-): Dimenziók, 2016. Akril, karton, papírra kasírozva, jelzett. K 1/1 számozással. Egyedi, gyűjtői darab! 20x20 cm / Benedek Barna (1973-): Dimensions, 2016. Acrylic, cardboard, mounted on paper, signed. Numbered: K 1/1. 20x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2832906
10141
462
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 37,5×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027316
10142
462
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bazsali Ferenc (1923-1968): Öreg kapu. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 21x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3084939
10143
462
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb felületi sérüléssel, rézkarc ép, 14,5x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3084918
10144
462
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Hajdú László (1926-1998): Fekvő női akt. Kréta, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Lapszéli apró szakadással. 21×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3084940
10145
462
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boldizsár István (1897-1984): Balatoni részlet vitorlásokkal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse