Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3106530
10109
462
40000
Boldizsár István (1897-1984): Napfényes udvar (Jászberény?), 1958. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25x36 cm 3106173
10110
462
3106167
10111
462
3106160
10112
462
44000
Batári László (1920-1997): Hóolvadás. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Hollósy Galéria raglapjával. 53x69 cm. Dekoratív fakeretben.
3106142
10113
462
38000
B. Séday Mária (1925-2009): Szobában (női akt). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Apró felületi sérüléssel (festékhiánnyal). Fakeretben. 60×70 cm.
3106135
10114
462
30000
B. Séday Mária (1925-2009): Tiszapart. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×60 cm.
2914377
10115
462
14000
Bardócz Árpád (1882-1938): Poeltenberg Ernő (1808-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Tus, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x22 cm 2914178
10116
462
14000
Bardócz Árpád (1882-1938): Kiss Ernő (1799-1849) honvéd altábornagy, aradi vértanú portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x24 cm. 3078914
10117
462
Blahó Lajos (1894 - ) : Dunai halászhajók és uszályok (A Ferenc József híddal). Akvarell, papír, jelzett. 24x28,5 cm 3099911
10118
462
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Napfényes táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 10,5x15,5 cm 2552652
10119
462
14000
3067366
10120
462
Béres Jenő (1912-1981): Virágok. Olaj, vászon.,jelzett 60x80 cm dekoratív keretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF