Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Boldizsár István (1897-1984): Napfényes udvar (Jászberény?), 1958. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25x36 cm
10109.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10110.

Rufpreis:
5 000 HUF

10111.

Rufpreis:
5 000 HUF

10112.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10113.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10114.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Bardócz Árpád (1882-1938): Poeltenberg Ernő (1808-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Tus, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x22 cm
10115.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Bardócz Árpád (1882-1938): Kiss Ernő (1799-1849) honvéd altábornagy, aradi vértanú portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x24 cm.
10116.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Blahó Lajos (1894 - ) : Dunai halászhajók és uszályok (A Ferenc József híddal). Akvarell, papír, jelzett. 24x28,5 cm
10117.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Napfényes táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 10,5x15,5 cm
10118.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10119.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Béres Jenő (1912-1981): Virágok. Olaj, vászon.,jelzett 60x80 cm dekoratív keretben
10120.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF