Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3104698
10097
462
Birkás Babett (1979-): Halál Velencében, 2005. Nyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I/VII számozással. Paszpartuban. 84x59 cm 3110576
10098
462
3110291
10099
462
Marc Balakjian (1938-2017): Az út vége (cím nélkül), 1990. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány A/P jelzéssel. 11,5×15 cm 3110258
10100
462
Banga Ferenc (1947-), Szemethy Imre (1945-): A seb, 1997. Szitanyomat, papír, mindkét művész által jelzett. Szöveg: Mészöly Miklós. 42,5×28 cm 3110193
10101
462
Butak András (1948-2021): Ősi kőzet, 1988. Gipszmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA V./IX. számozással.15x20 cm. 3110115
10102
462
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos. 12,5x21 cm
3110079
10103
462
Budahelyi Tibor (1945- ): Cím nélkül (Tér-kapcsolat-lehetőség mappából). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 4/16. 26x21 cm 3110051
10104
462
Boros Tamás (1959-): Band III., 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 27/30. 33x20 cm.
3108105
10105
462
Boldizsár István (1897-1984), 2 db rézkarc: Nyári épületek és Kiskunsági tanya. Rézkarc, papír, mindkettő jelzett, Kiskunsági tanya lap szélén foltos, üvegezett fakeretben, 9,5x19 és 9,5x13 cm. 3107953
10106
462
Borsos Miklós (1906-1990): Kecskék pásztorral (Tihany, Balaton?). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben 19,5x29,5 cm 3107224
10107
462
B. Tóth Edit (1958-): Kisvárosi utca. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×50 cm 3107229
10108
462
B. Tóth Edit (1958-): Kalapos hölgy virágokkal. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 30×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF