Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Birkás Babett (1979-): Halál Velencében, 2005. Nyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I/VII számozással. Paszpartuban. 84x59 cm
10097.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10098.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Marc Balakjian (1938-2017): Az út vége (cím nélkül), 1990. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány A/P jelzéssel. 11,5×15 cm
10099.

Rufpreis:
5 000 HUF

Banga Ferenc (1947-), Szemethy Imre (1945-): A seb, 1997. Szitanyomat, papír, mindkét művész által jelzett. Szöveg: Mészöly Miklós. 42,5×28 cm
10100.

Rufpreis:
8 000 HUF

Butak András (1948-2021): Ősi kőzet, 1988. Gipszmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA V./IX. számozással.15x20 cm.
10101.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos. 12,5x21 cm
10102.

Rufpreis:
2 800 HUF

Budahelyi Tibor (1945- ): Cím nélkül (Tér-kapcsolat-lehetőség mappából). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 4/16. 26x21 cm
10103.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Boros Tamás (1959-): Band III., 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 27/30. 33x20 cm.
10104.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Boldizsár István (1897-1984), 2 db rézkarc: Nyári épületek és Kiskunsági tanya. Rézkarc, papír, mindkettő jelzett, Kiskunsági tanya lap szélén foltos, üvegezett fakeretben, 9,5x19 és 9,5x13 cm.
10105.

Rufpreis:
2 800 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Kecskék pásztorral (Tihany, Balaton?). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben 19,5x29,5 cm
10106.

Rufpreis:
8 000 HUF

B. Tóth Edit (1958-): Kisvárosi utca. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×50 cm
10107.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

B. Tóth Edit (1958-): Kalapos hölgy virágokkal. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 30×40 cm
10108.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF