Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Balogh László (1930-2002): Agresszió I. Cinkkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 55x29,5 cm
10085.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bencze László (1907-1992): Tél, 1963. Akvarell, papír, jelezve középen lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, üvegezett fakeretben. 28,5×44,5 cm
10086.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Barcsay Jenő (1900-1988): Dombos táj. Rézkarc, papír, jelzett. 16×26 cm. Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos.
10087.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Borsos Miklós (1906-1990): Lányportré. Tus, papír, foltos, üvegezett keretben, 18x12 cm
10088.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Borsos Miklós (1906-1990): Lányportré. Tus, papír, foltos, üvegezett keretben, 14x12 cm
10089.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bozsik István (1941-2006): Havas udvar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 20×25 cm
10090.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Natalia Bejenaru (1951-): Vízparti táj. Akvarell papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35x50 cm
10091.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Natalia Bejenaru (1951-): Budai utca. Akvarell, pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 49x34 cm
10092.

Rufpreis:
5 000 HUF

Natalia Bejenaru (1951-): Női arckép. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27,5x40 cm
10093.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Boleradszky Benő (1885-1957): Macska kiscicával. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x70 cm
10094.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Buday Mihály (1953-): Örvényben. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán zsürizett alkotás címkén a művész autográf aláírásával. Dekoratív fakeretben, 36×28 cm
10095.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Bordás Ferenc (1911-1982): Táj. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle foltos. 24,5x29 cm
10096.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF