Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3099376
10085
462
Balogh László (1930-2002): Agresszió I. Cinkkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 55x29,5 cm
3100679
10086
462
28000
Bencze László (1907-1992): Tél, 1963. Akvarell, papír, jelezve középen lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, üvegezett fakeretben. 28,5×44,5 cm 3098697
10087
462
Barcsay Jenő (1900-1988): Dombos táj. Rézkarc, papír, jelzett. 16×26 cm. Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 3098337
10088
462
Borsos Miklós (1906-1990): Lányportré. Tus, papír, foltos, üvegezett keretben, 18x12 cm 3098341
10089
462
Borsos Miklós (1906-1990): Lányportré. Tus, papír, foltos, üvegezett keretben, 14x12 cm 3097789
10090
462
3400
Bozsik István (1941-2006): Havas udvar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 20×25 cm 3094186
10091
462
4600
Natalia Bejenaru (1951-): Vízparti táj. Akvarell papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35x50 cm 3094191
10092
462
Natalia Bejenaru (1951-): Budai utca. Akvarell, pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 49x34 cm 3094193
10093
462
4200
Natalia Bejenaru (1951-): Női arckép. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27,5x40 cm
3081315
10094
462
28000
Boleradszky Benő (1885-1957): Macska kiscicával. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x70 cm
3103410
10095
462
38000
Buday Mihály (1953-): Örvényben. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán zsürizett alkotás címkén a művész autográf aláírásával. Dekoratív fakeretben, 36×28 cm 3103765
10096
462
Bordás Ferenc (1911-1982): Táj. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle foltos. 24,5x29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF