Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3029243
10304
462
3110596
10305
462
Jókó Csaba (1961-2012): Erotikus karikatúra (cím nélkül). Tus, papír, jelzés nélkül. Feltekerve, 42x59 cm.
3103061
10306
462
Jakab Lajos (-): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 60x43 cm. 3098512
10307
462
14000
3099761
10308
462
15000
Jakobey Károly (1826-1891): Jézus születése (Szent család). Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Sérült, részben javított. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 46x25,5 cm 3110341
10309
462
Jakimovski , Zoran (1953-): Forme I., 1991. Mezzotinto, papír, jelzett, 5/20 számozással. 16x19 cm 3103898
10310
462
Jaschik Sándor (-), működött a XX. sz. közepén: Menguszfalvi-völgy (Tátra), 1961. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 9,5x7,5 cm 3028522
10311
462
65000
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Csendélet vaddisznó koponyával és festőszerszámokkal, 1979. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 40x50 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on fibre wood, signed, with autograph description on the reverse, framed. 40x50 cm
3086565
10312
462
Komporday Éva (-): Szentrendrei részlet. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 30,5x30,5 cm
3063063
10313
462
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Lap széle kissé foltos. 29x41 cm
3062982
10314
462
3800
Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Alföldi táj, 1968. Golyóstoll, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 12x18,5 cm
1156612
10315
462
Kondor László (1901-1963): Karikatúra. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×27
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF