Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

10304.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jókó Csaba (1961-2012): Erotikus karikatúra (cím nélkül). Tus, papír, jelzés nélkül. Feltekerve, 42x59 cm.
10305.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jakab Lajos (-): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 60x43 cm.
10306.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

10307.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jakobey Károly (1826-1891): Jézus születése (Szent család). Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Sérült, részben javított. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 46x25,5 cm
10308.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jakimovski , Zoran (1953-): Forme I., 1991. Mezzotinto, papír, jelzett, 5/20 számozással. 16x19 cm
10309.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jaschik Sándor (-), működött a XX. sz. közepén: Menguszfalvi-völgy (Tátra), 1961. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 9,5x7,5 cm
10310.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Csendélet vaddisznó koponyával és festőszerszámokkal, 1979. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 40x50 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on fibre wood, signed, with autograph description on the reverse, framed. 40x50 cm
10311.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Komporday Éva (-): Szentrendrei részlet. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 30,5x30,5 cm
10312.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Lap széle kissé foltos. 29x41 cm
10313.

Rufpreis:
6 000 HUF

Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Alföldi táj, 1968. Golyóstoll, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 12x18,5 cm
10314.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kondor László (1901-1963): Karikatúra. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×27
10315.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF