Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

id. Imre István (1918-1983): Kislány a Halászbástyánál. Rézkarc, papír. Jelzett. paszpartuban. 29x38 cm
10291.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ilosvai Varga István (1895-1978): Párizsi női akt, 1925. Tus, papír. Jelzett. Kiállítva: Szentendre, 1984, egyéni emlékkiállítás. Üvegezett fakeretben. 41,5x23 cm
10292.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ivanácz Zsolt József (1869-?), 2 db mű: Lány népviseletben és férfi trikolórral . Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, antik fakeretben. 18x13 cm
10293.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Iván Szilárd (1912-1988): Golgota. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (26/50), üvegezett fakeretben, 29x19 cm
10294.

Rufpreis:
4 000 HUF

Stefan Grecu (?-?): Szentendrei Dunapart. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm
10295.

Rufpreis:
2 800 HUF

10296.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10297.

Rufpreis:
1 600 HUF

10298.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10299.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Imre György: Mediterrán kikötő. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 30,5x48,5 cm
10301.

Rufpreis:
12 000 HUF

10302.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

ifj. Iván Szilárd (1955-): Napraforgós csendélet. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27x31 cm
10303.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF