Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3063061
10291
462
id. Imre István (1918-1983): Kislány a Halászbástyánál. Rézkarc, papír. Jelzett. paszpartuban. 29x38 cm 3102278
10292
462
28000
Ilosvai Varga István (1895-1978): Párizsi női akt, 1925. Tus, papír. Jelzett. Kiállítva: Szentendre, 1984, egyéni emlékkiállítás. Üvegezett fakeretben. 41,5x23 cm 3107829
10293
462
26000
Ivanácz Zsolt József (1869-?), 2 db mű: Lány népviseletben és férfi trikolórral . Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, antik fakeretben. 18x13 cm 3045099
10294
462
Iván Szilárd (1912-1988): Golgota. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (26/50), üvegezett fakeretben, 29x19 cm 3013608
10295
462
Stefan Grecu (?-?): Szentendrei Dunapart. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm
3044815
10296
462
3024245
10297
462
2948746
10298
462
3006317
10299
462
15000
3067440
10301
462
Imre György: Mediterrán kikötő. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 30,5x48,5 cm
2967127
10302
462
14000
3086267
10303
462
ifj. Iván Szilárd (1955-): Napraforgós csendélet. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27x31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF