Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3044966
10182
462
Dunay Teréz (1954-): Szent, 2004. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 50x40 cm 3044713
10183
462
3044721
10184
462
19000
3085023
10185
462
Olvashatatlan jelzéssel: Beszélgetők a Tabánban, 1924. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 14,5x22 cm 2760397
10186
462
3028915
10187
462
3034519
10188
462
Dukai Zsófia (?-): Tigris, a cicám, 2002. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (2/5), lapszéli sérülésekkel, 11,5x11,5 cm
3080496
10189
462
3080498
10190
462
Emanuel Béla (1879-1976): Őrangyal, Párizs, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Kisebb lapszéli szakadással. 43×32,5 cm.
3110316
10191
462
Elvieri, Vladimiro (1950-): Double, 1996. Hidegtű, rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány PDA 3/5 számozással. 17,5×12 cm
3106468
10192
462
28000
Egerváry Potemkin Ágost (1858-1930): Balek. Olaj, fa. jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. Sérült. 27,5x48 cm. Dekoratív, antik, sérült fakeretben. 3110885
10193
462
15000
Engel Tevan István (1936-1996): Üzletsor. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott (11/50) 14x14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF