Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Dunay Teréz (1954-): Szent, 2004. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 50x40 cm
10182.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10183.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10184.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Olvashatatlan jelzéssel: Beszélgetők a Tabánban, 1924. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 14,5x22 cm
10185.

Rufpreis:
12 000 HUF

10186.

Rufpreis:
12 000 HUF

10187.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dukai Zsófia (?-): Tigris, a cicám, 2002. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (2/5), lapszéli sérülésekkel, 11,5x11,5 cm
10188.

Rufpreis:
2 400 HUF

10189.

Rufpreis:
12 000 HUF

10190.

Rufpreis:
12 000 HUF

Elvieri, Vladimiro (1950-): Double, 1996. Hidegtű, rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány PDA 3/5 számozással. 17,5×12 cm
10191.

Rufpreis:
4 000 HUF

Egerváry Potemkin Ágost (1858-1930): Balek. Olaj, fa. jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. Sérült. 27,5x48 cm. Dekoratív, antik, sérült fakeretben.
10192.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Engel Tevan István (1936-1996): Üzletsor. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott (11/50) 14x14 cm
10193.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF