Engel Tevan István (1936-1996): Üzletsor. Rézkarc, papír, jelzett, sor... https://www.darabanth.com/de/462-Fernauktion/462.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Engel-Tevan-Istvan-1936-1996-Uzletsor-Rezkarc-papir-jelzett-sorszamozott-1150-14x14-cm~II3110885
3110885
10193
462
15000
Beschreibung: Engel Tevan István (1936-1996): Üzletsor. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott (11/50) 14x14 cm
: nagy_andras