Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

10194.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975): Afrikai nő békegalambbal. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 58x40 cm Üvegezett keretben
10195.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975): Anya gyermekével. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 39,5x29 cm Üvegezett keretben
10196.

Rufpreis:
5 000 HUF

10197.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ferdics Béla (1968-): Figurák (cím nélkül). Ceruza, papír. Jelezve balra lent. 39x39 cm. Üvegezett fakeretben /
10198.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10199.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10200.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10201.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10202.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10203.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 26x39 cm
10204.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10205.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF