https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3109324
10194
462
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Elekfy Jenő (1895-1968): Lovasszekér az erdei úton. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. Fakeretben. 29×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3067337
10195
462
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Afrikai nő békegalambbal. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 58x40 cm Üvegezett keretben
Das Lot is nicht erreichbar
3067409
10196
462
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Anya gyermekével. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 39,5x29 cm Üvegezett keretben
Das Lot is nicht erreichbar
2887128
10197
462
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Erdei Sándor (1917-2002): össz. 24 db politikai portré karikatúra. Ceruza, tus papír, többségében jelzett. 18x13 cm körüli méretekben. + hozzá néhány másolat is: Antal József, Göncz Áprád, Csurka, Obersovszky Gyula stb Orbán (másolat)
Das Lot is nicht erreichbar
2648761
10198
462
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ferdics Béla (1968-): Figurák (cím nélkül). Ceruza, papír. Jelezve balra lent. 39x39 cm. Üvegezett fakeretben /
Das Lot is nicht erreichbar
2906566
10199
462
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fehér Imre (1966-): Alpesi táj. Olaj, farost, jelzett, keretben 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3001925
10200
462
0
46000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Alberto Fremura (1936-2023): Tengerészek. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 70x50 cm. / Alberto Fremura (1936-2023), Italian painter: Seamen. Miced technique on paper. Signed lower right. Framed. 70x50 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2890849
10201
462
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 42×28 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed. 42×28 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2581074
10202
462
0
32000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett. 33×24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2875749
10203
462
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Feszt László, ifj. (1957-): "Composition A/84", 1984. Kollográfia, papír, jelzett, művészpéldány E d'A. jelzéssel. 59×36 cm. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3068052
10204
462
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 26x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3098507
10205
462
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkasházy Miklós (1895-1964): Horgászok a Dunán. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, 28×40 cm / Watercolour on paper, signed lower right, in passepartout.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse