Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3084938
10170
462
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré (önarckép?), 1992. Tempera, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 28×20,5 cm
3086033
10171
462
Csergezán Pál (1924-1996): Téli táj lovasszekérrel. Rézkarc, papír, jelzett, 17,5x29 cm, üvegezett fakeretben.
3088594
10172
462
22000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Olaj, karton, jelezve jobbra fent. 60x50 cm 3101454
10173
462
15000
Darmó Éva (1980-): Geometrikus kompozíció. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 80x60 cm
3101991
10174
462
Divéky József (1887-1951): Menekülés Egyiptomba, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 18×12 cm, üvegezett fakeretben,
3104579
10175
462
Damó István (1951-): Erőltetett menet, 2023. Szitanyomat, papír, jelzett. 12/18 számozással. 60×46 cm 3112510
10176
462
Darnó Éva (1980-): 14 db tanulmányrajz. Tus, papír, jelzettek.,27x20 cm
3107190
10177
462
50000
Dóka Zoltán (1954-?): Női hátakt (cím nélkül). Olaj, vászon, jelezve balra lent. 100×90 cm 3034489
10178
462
3200
Dukai Zsófia (?-): Közben, 2005. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (1/10), lapszéli hajtásnyomokkal, 19,5x16,5 cm
3100833
10179
462
Détári Dettár György (1892-1951): Páros, 1928. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 40x47 cm
3100836
10180
462
Détári Dettár György (1892-1951): Juhász nyájával, 1929. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 26x50 cm
3047170
10181
462
28000
Duliskovich György (1971-): Simogatások. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 70x50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF