Dóka Zoltán (1954-?): Női hátakt (cím nélkül). Olaj, vászon, jelezve b... https://www.darabanth.com/de/462-Fernauktion/462.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Doka-Zoltan-1954-Noi-hatakt-cim-nelkul-Olaj-vaszon-jelezve-balra-lent-100x90-cm~II3107190
3107190
10177
462
50000
Beschreibung: Dóka Zoltán (1954-?): Női hátakt (cím nélkül). Olaj, vászon, jelezve balra lent. 100×90 cm
: nagy_andras