Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2971699
10061
462
2734543
10062
462
2823419
10063
462
4800
2862657
10064
462
40000
2971725
10065
462
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Erdő szélén. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("Lemez nincs meg"), lap tetején paszpartuzás nyomaival. 31,5×20 cm
2743020
10066
462
3033960
10067
462
46000
Apátfalvi Czene János (1904-1984): Enteriőr festményekkel. Olaj, vászon, kartonon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×48 cm
3048401
10068
462
Alirzayev, Oktay (-): Csendélet. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 33x23 cm
2971759
10069
462
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Országúton. Rézkarc, papír, jelzett. számozott (2/30), 25×35 cm
3042196
10070
462
Aradi Edvi Illés Jenő (1886-1962): Csendélet porcelán figurákkal. Olaj, karton, jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 24×29,5 cm
3081301
10071
462
Arató Gyula (1889-1969): Turul szobor (Budai vár). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 31x22 cm 3078831
10072
462
Ambrus Sándor (1959-2008): Női akt (torzó). Szén, papír, Jelzett. dekoratív üvegezett keretben. 38x29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF