Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2914270
10073
462
Bardócz Árpád (1882-1938): Bezerédi Bezerédj István (1796-1856) reformkori politikus portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. 29x21 cm. 3110304
10074
462
Josip Butkovic (1950-): Formák (cím nélkül), 1996. Akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. 18×13 cm 3063048
10075
462
13000
Bokros László (1928-2017): "Naplemente". Szitanyomat, glitter (?), papír, jelzett, számozott (I/II). 25x35 cm
3081159
10076
462
5500
2990510
10077
462
26000
3029077
10078
462
2763264
10079
462
19000
3106236
10080
462
Borsos Miklós (1906-1990): Vitorlás. Rézkarc, papír, jelzett, 25x29 cm Feltekerve. 3103027
10081
462
Bóka Dezső (1935-): Téli táj. Akvarell, pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 32,5x46 cm. 3103180
10082
462
55000
3098673
10083
462
Borsodi Ferenc (?-2002), hódmezővásárhelyi születésű festő: Madarak. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán feliratozott. 40x31 cm
3098679
10084
462
Bencze László (1907-1992): Tél. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 19,5x29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF