Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Bardócz Árpád (1882-1938): Bezerédi Bezerédj István (1796-1856) reformkori politikus portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. 29x21 cm.
10073.

Rufpreis:
10 000 HUF

Josip Butkovic (1950-): Formák (cím nélkül), 1996. Akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. 18×13 cm
10074.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bokros László (1928-2017): "Naplemente". Szitanyomat, glitter (?), papír, jelzett, számozott (I/II). 25x35 cm
10075.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10076.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10077.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10078.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10079.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Borsos Miklós (1906-1990): Vitorlás. Rézkarc, papír, jelzett, 25x29 cm Feltekerve.
10080.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bóka Dezső (1935-): Téli táj. Akvarell, pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 32,5x46 cm.
10081.

Rufpreis:
10 000 HUF

10082.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Borsodi Ferenc (?-2002), hódmezővásárhelyi születésű festő: Madarak. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán feliratozott. 40x31 cm
10083.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bencze László (1907-1992): Tél. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 19,5x29,5 cm
10084.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF