Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Hans (Jean) Arp (1886-1966): Absztrakt kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 19x14 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed
10049.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Edita Ambrušová (1920-2015), szlovák festő: Kagylók, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (2/30). Üvegezett fakeretben. 33x25 cm
10050.

Rufpreis:
5 000 HUF

Edita Ambrušová (1920-2015), szlovák festő: Pozsonyi részlet a várral, 1985. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (30/200). Üvegezett fakeretben. 26x22,5 cm
10051.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Angel's Garden (Angyalok kertje). Ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 33x55 cm.
10052.

Rufpreis:
6 000 HUF

10053.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aknay János (1949-): A szárnyaszegett. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III./VII. számozással. 28x19,5 cm. Paszpartuban.
10054.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Adilov Alim (1963-): Enteriőr. Olaj, farost. Jelzett. 40x50 cm. Dekoratív fakeretben.
10055.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Angyalffy Erzsébet (1861-1940): Luna (Art deco hölgy arcképe), 1924. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 42x32 cm
10056.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Almásy Aladár (1946-): "Nézd az egyiket valaki megjelölte", 1976. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/10). 29x32,5 cm
10057.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Antal Irén (1903-1999): Vízparti tükröződés. Akvarell, papír, jelzett, lap széle sérült, 51×32,5 cm
10058.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antal Irén (1903-1999): Ágas-bogas. Akvarell, pasztell, papír, jelzett, lap széle sérült, 31,5×48 cm
10059.

Rufpreis:
5 000 HUF

10060.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF