Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3028001
10049
462
55000
Hans (Jean) Arp (1886-1966): Absztrakt kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 19x14 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed
3103083
10050
462
Edita Ambrušová (1920-2015), szlovák festő: Kagylók, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (2/30). Üvegezett fakeretben. 33x25 cm 3103583
10051
462
Edita Ambrušová (1920-2015), szlovák festő: Pozsonyi részlet a várral, 1985. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (30/200). Üvegezett fakeretben. 26x22,5 cm
3110234
10052
462
Ábrahám Rafael (1929-2014): Angel's Garden (Angyalok kertje). Ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 33x55 cm. 3110113
10053
462
3108088
10054
462
28000
Aknay János (1949-): A szárnyaszegett. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III./VII. számozással. 28x19,5 cm. Paszpartuban.
3107208
10055
462
28000
Adilov Alim (1963-): Enteriőr. Olaj, farost. Jelzett. 40x50 cm. Dekoratív fakeretben.
3100841
10056
462
55000
Angyalffy Erzsébet (1861-1940): Luna (Art deco hölgy arcképe), 1924. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 42x32 cm 3099402
10057
462
Almásy Aladár (1946-): "Nézd az egyiket valaki megjelölte", 1976. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/10). 29x32,5 cm 3068863
10058
462
Antal Irén (1903-1999): Vízparti tükröződés. Akvarell, papír, jelzett, lap széle sérült, 51×32,5 cm 3068858
10059
462
Antal Irén (1903-1999): Ágas-bogas. Akvarell, pasztell, papír, jelzett, lap széle sérült, 31,5×48 cm 2722510
10060
462
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF