Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

10036.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10037.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10038.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet. Pasztell, karton. Jelezve jobbra lent. Kisebb lapszéli szakadással és törésnyommal. 100x70 cm
10039.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Marosán Gyula (1915-2003): Nőstény ördög III., 1949. Tus, papír. Jelezve jobbra lent: Marosán 949. Üveg mögött. 21x24,5 cm
10041.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10042.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

In Passing / Menet közben c. mappa, össz. 16 db lap, klf. alkotók: Banga Ferenc, Benes József, Borgó György Csaba, Butak András, Elekes Károly, Gallusz Gyöngyi, Kalmár István, Kéri Bálint Bence, Kovács Péter Balázs, Kótai Tamás, Madácsy István, Olajos György, Stefanovits Péter, Szemethy Imre, Szurcsik József, Zsankó László. Lito-ofszet, papír, mindegyik jelzett és számozott (122/200), 29x23 cm. Kiadói mappában és tokban, jó állapotban.
10043.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10044.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10045.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ásztai Csaba (1948-): Emlékezés. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/24), 13×20 cm
10046.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

10047.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10048.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF