Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

10012.

Rufpreis:
600 000 HUF
1 626,02
1 875,00

10013.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Telepy Károly (1828-1906): Hegyvidéki táj. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 9x15,5 cm / pencil on paper, signed, framed.
10014.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10015.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Lux Antal (1935-): Apácák, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70). 51x40 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art alkotás, a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Nuns. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70). 51x40 cm. Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!
10016.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10017.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10018.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Barcsay Jenő (1900-1988): Dombos táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 3/100. 15,5×27 cm. Üvegezett fakeretben
10019.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Aknay János (1949-): Szentendre. Computer print, merített papír, jelzett, művészpéldány EA II./IV. számozással. 24x28,5 cm / computer print on paper, signed, artist's proof EA II/IV.
10020.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Vágfalvi Ottó (1925-2015): " Őszi Balaton. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával, dekoratív fakeretben, 20×40 cm
10021.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Vogel Eric (1907-1996): Táncosnő, 1993. Vegyes technika, papír. Jelzett. Vogel Eric autográf ajánlási soraival. 43x19 cm. Üvegezett fakeretben.
10022.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Mizser Pál (1941-2021): Radnóti emlékére ("Felemelkedő"), 1970-es évek. Plextol, farost, jelzés nélkül, hátoldalán Mizser Pál autográf feliratával, proveniencia: a művész hagyatéka, apró felületi sérülésekkel, 80x90 cm
10023.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF