Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Buhály József (1945-): "Áldozat". Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 21/100. 27×20 cm
10121.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boross Géza (1908-1971): Erdőrészlet női alakkal. rézkarc, papír, jelzett, 24x31 cm
10122.

Rufpreis:
3 000 HUF

Berend Ilona (1902-?): Csendélet. Akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 38×31,5 cm
10123.

Rufpreis:
2 000 HUF

10124.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10125.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Benedek György (1934-2022): Tájkép. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Művészeti Alap és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Sarkaiban kissé sérült. 50x60 cm
10126.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10127.

Rufpreis:
8 000 HUF

10128.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Boros Gyula (-): Jelenet. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. 32x22 cm. Üvegezett fakeretben.
10129.

Rufpreis:
8 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Pihenő a hídon. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14,5x25 cm
10130.

Rufpreis:
3 000 HUF

10131.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10132.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF