https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3068717
10121
462
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Buhály József (1945-): "Áldozat". Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 21/100. 27×20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3043138
10122
462
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boross Géza (1908-1971): Erdőrészlet női alakkal. rézkarc, papír, jelzett, 24x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3049892
10123
462
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Berend Ilona (1902-?): Csendélet. Akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 38×31,5 cm 3047259
10124
462
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Naplemente a Balatonon. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 60×90 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3049314
10125
462
0
46000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Biasini Mária (1866-1937): Portré, 1926. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 36,5x27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3048358
10126
462
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Benedek György (1934-2022): Tájkép. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Művészeti Alap és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Sarkaiban kissé sérült. 50x60 cm 3048461
10127
462
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bitó Ildikó (1966-): Memória III. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. VI./VII. számozással. Lap széle kissé sérült és kissé foltos. 28,5x28,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3045341
10128
462
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Brankovics Éva (1938-): Aggódás, 1990. Vegyes technika, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 21,5×28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3045354
10129
462
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boros Gyula (-): Jelenet. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. 32x22 cm. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3046647
10130
462
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boldizsár István (1897-1984): Pihenő a hídon. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14,5x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3040954
10131
462
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Benyovszky István (1898-1969): Kocsit hajtó. Olaj, vászon, jelzett, repedezett festék, vakráma nélkül, feltekerve, felületi hibákkal. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2920332
10132
462
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Táncospár. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 12×11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse