Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Kovács Attila (1938-2017): P3-A1, 1970-73 (1975). Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán, művészpéldány E.A. 2/30 számozással. 22x22 cm.
10340.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Kastaly István (1892-1991): Egri nő. Olaj, vászon, jelezve balra lent, 50x40 cm
10341.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kazai Sajó Péter (1909-1994): Fehér paripa (cím nélkül). Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
10342.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Kazai Sajó Péter (1909-1994): Csendélet. Olaj, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 43×32 cm
10343.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kass János (1927-2010): Lázadás, Rézkarc, papír, jelzés nélkül 25x17 cm
10344.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kárpáthy László (1900-?): Kastélypark. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 60×80 cm.
10345.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Koncz Eta (?-2016): Kilátás a dombról. Olaj, farost, jelzett, keretben, 37×56 cm
10346.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kopasz Márta (1911-2011): Anya gyermekével. Linómetszet, papír, jelzett, foltos,36x22 cm
10347.

Rufpreis:
2 000 HUF

Korény József (1881-1957): Napfényes táj. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm.
10348.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kelecsényi Csilla (1953- ): Forte (cím nélkül), 1979. Ofszet, papír. Jelzett és számozott (300/224). Lap tetején apró sérüléssel. 30x20,5 cm
10349.

Rufpreis:
4 000 HUF

10350.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10351.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF