Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3110039
10340
462
38000
Kovács Attila (1938-2017): P3-A1, 1970-73 (1975). Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán, művészpéldány E.A. 2/30 számozással. 22x22 cm.
3108094
10341
462
Kastaly István (1892-1991): Egri nő. Olaj, vászon, jelezve balra lent, 50x40 cm 3107173
10342
462
50000
Kazai Sajó Péter (1909-1994): Fehér paripa (cím nélkül). Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
3107232
10343
462
Kazai Sajó Péter (1909-1994): Csendélet. Olaj, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 43×32 cm
3110805
10344
462
Kass János (1927-2010): Lázadás, Rézkarc, papír, jelzés nélkül 25x17 cm 3108018
10345
462
28000
Kárpáthy László (1900-?): Kastélypark. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 60×80 cm. 3109280
10346
462
11000
Koncz Eta (?-2016): Kilátás a dombról. Olaj, farost, jelzett, keretben, 37×56 cm 3106344
10347
462
Kopasz Márta (1911-2011): Anya gyermekével. Linómetszet, papír, jelzett, foltos,36x22 cm
3099388
10348
462
Korény József (1881-1957): Napfényes táj. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm.
3068628
10349
462
Kelecsényi Csilla (1953- ): Forte (cím nélkül), 1979. Ofszet, papír. Jelzett és számozott (300/224). Lap tetején apró sérüléssel. 30x20,5 cm
2874183
10350
462
65000
2830252
10351
462
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF