Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3101188
10328
462
3099778
10329
462
Kolozsváry Kamilló (1936-2008): Lovak csikóssal. Olaj, falemez, jelzett, 29×39 cm. Dekoratív fakeretben. 3101663
10330
462
26000
Kolozsváry Endre (1901-?): Vadászkutya zsákmánnyal. Olaj, farost, jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm
3101671
10331
462
26000
Kolozsváry Endre (1901-?): Vadászkutya elejtett madárral. Olaj, farost, jelzett. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm
3101745
10332
462
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Tiszaparti fűzfák. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széleb kissé foltos. Dekoratív, kissé kopott és laza fakeretben, 27×38 cm 3101976
10333
462
Kmetty János (1889-1975): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9×11 cm 3103298
10334
462
24000
Kudelász Károly (1896-1973): Erdélyi táj. Akvarell, papír, jelezve balra lent, hátoldalán a művész pecsétjével és Kudelász Károly autográf ajándékozási soraival Varga Mátyás (1910-2002) grafikus részére, paszpartuban, 40x29 cm
3103746
10335
462
Kolozsvári (Kolozsváry) Pál (1921-?): Beszélgetők. Rézkarc, papír, jelzett, szakadásokkal, 27x35 cm
3110646
10336
462
Kiss Péter (1957-): Esernyős. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: ?/100. Üvegezett fakeretben. 9,5x6,5 cm
3110641
10337
462
Kiss Péter (1957-): Nyomdász. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 15/100. Üvegezett fakeretben. 11,5x9,5 cm
3110635
10338
462
Kiss Péter (1957-): Léghajós. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 55/100. Üvegezett fakeretben. d: 12 cm 3110110
10339
462
3200
Kiss Terézia (1928-2016): Mosónők. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 24,5x31cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF