Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

10436.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10437.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 23x14,5 cm
10438.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10439.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10440.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10441.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nádor Sándor (1882 - 1926): Tópart. Pasztell, papír, üvegezett, dekoratív keretben, kissé sérült keret. 25x32 cm
10442.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Zöldellő táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Papírra kasírozva. Lap szélén foltos. 37x24,5 cm
10443.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Liget. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonon. Karton széle foltos. 30x40 cm
10444.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nyergesi János (1895-1982): Expresszív táj, 1929. Szén, papír, jelzett. Lapszéli apró foltokkal, 23x29,5 cm.
10445.

Rufpreis:
5 000 HUF

10446.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Nyergesi János (1895-1982): Enteriőr, 1917. Tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 30x42 cm.
10447.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF