Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

V. Tóth Éva (1964-): Macskás nő. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm
10653.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (91/100), 19x24 cm
10654.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Vadász Endre (1901-1944): Tengerpart. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 19,5x25 cm
10655.

Rufpreis:
1 800 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Szigligeti öböl (Balaton), 1948. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 32,5x46 cm. Lap szélén apró sérülésekkel. Paszpartuban, hátoldalán a művész bélyegzőjével és kissé hiányos raglappal.
10656.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Varga Mátyás (1910-2002), linómetszet és a ceruza vázlat: Nagytétény. Linómetszet, papír, jelzett, 40x61 cm. Lap szélén kisebb szakadással. + Ceruza, papír, jelzés nélkül. 43x57 cm
10657.

Rufpreis:
8 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Kolozsvári részlet, 1943. Tempera, papír, jelezve balra lent, 47x50 cm. Lap szélén paszpartuzás nyomaival.
10658.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Varga Mátyás (1910-2002): Balatonfüred, öreghegy, 1958. Tus, papír. Jelzett. 29x44,5 cm. Lap szélén paszpartuzás nyomaival.
10659.

Rufpreis:
8 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Fríz embléma tervek, 10 db (egyik kétoldalas). Ceruza, papír. Jelzés nélkül. d: 36 cm körüli méretekben. Egyik lap széle sérült.
10660.

Rufpreis:
12 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Az 1965-ben lebontott Nemzeti Színház I. em. cukrászda fríz emblémái, 7 db. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. d: 43 cm körüli méretekben. Egyik lap széle sérült.
10661.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
13

Végvári Beatrix (1958-): Mielőtt elévül. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. 47×47 cm
10662.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vincze Balázs (1947-2008): Cím nélkül. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (49/100). 32x24 cm.
10663.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Öreg kúria kertfala (1921?). Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 7. sz. 10x12,5 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10664.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF