Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3095688
10653
462
22000
V. Tóth Éva (1964-): Macskás nő. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm
3102673
10654
462
3200
Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (91/100), 19x24 cm
3102677
10655
462
Vadász Endre (1901-1944): Tengerpart. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 19,5x25 cm 3103312
10656
462
19000
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Szigligeti öböl (Balaton), 1948. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 32,5x46 cm. Lap szélén apró sérülésekkel. Paszpartuban, hátoldalán a művész bélyegzőjével és kissé hiányos raglappal.
3103318
10657
462
Varga Mátyás (1910-2002), linómetszet és a ceruza vázlat: Nagytétény. Linómetszet, papír, jelzett, 40x61 cm. Lap szélén kisebb szakadással. + Ceruza, papír, jelzés nélkül. 43x57 cm 3103299
10658
462
14000
Varga Mátyás (1910-2002): Kolozsvári részlet, 1943. Tempera, papír, jelezve balra lent, 47x50 cm. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 3103293
10659
462
Varga Mátyás (1910-2002): Balatonfüred, öreghegy, 1958. Tus, papír. Jelzett. 29x44,5 cm. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 3103258
10660
462
Varga Mátyás (1910-2002): Fríz embléma tervek, 10 db (egyik kétoldalas). Ceruza, papír. Jelzés nélkül. d: 36 cm körüli méretekben. Egyik lap széle sérült.
3103252
10661
462
Varga Mátyás (1910-2002): Az 1965-ben lebontott Nemzeti Színház I. em. cukrászda fríz emblémái, 7 db. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. d: 43 cm körüli méretekben. Egyik lap széle sérült. 3104039
10662
462
Végvári Beatrix (1958-): Mielőtt elévül. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. 47×47 cm 3110524
10663
462
28000
Vincze Balázs (1947-2008): Cím nélkül. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (49/100). 32x24 cm.
3110617
10664
462
Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Öreg kúria kertfala (1921?). Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 7. sz. 10x12,5 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF