Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3078130
10641
462
Tassy Béla (1942-): Forgás. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (100/91). Paszpartuban. 45x34 cm
2854729
10642
462
3108901
10643
462
Ujváry Lajos (1925-2006): Őszi táj, 1954. Akvarell, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 21x29,5 cm 3108893
10644
462
Ujváry Lajos (1925-2006): Balatonföldvár, parti fák, 1969. Kréta, tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 12,5x18,5 cm 3080918
10645
462
4200
Ujj Martin (1900-1988): Színes ház (Erdély?). Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, hátoldalán román nyelvű kiállítási raglappal. 16,5×24,5 cm
2971894
10646
462
2860744
10647
462
2860697
10648
462
2853031
10649
462
160000
3102606
10650
462
Vydai Brenner Nándor (1903-?): Verbunkos. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap szélén, képet nem érő foltokkal , 39x30 cm 3103337
10651
462
Varga Mátyás (1910-2002): Szegedi fogadalmi templom (díszletterv). Ceruza, papír, jelzés nélkül. 87x61 cm 3101051
10652
462
30000
Vörös Rozália (1919-1992): Befagyott csónak. Pasztell, papír. Képcsarnokos címkével. Üvegezett keretben 48x65 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF