Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Tassy Béla (1942-): Forgás. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (100/91). Paszpartuban. 45x34 cm
10641.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ujházi Péter (1940-): Makónyár. Ofszet, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. Plexiüvegezett keretben. 30x42 cm
10642.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ujváry Lajos (1925-2006): Őszi táj, 1954. Akvarell, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 21x29,5 cm
10643.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Balatonföldvár, parti fák, 1969. Kréta, tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 12,5x18,5 cm
10644.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ujj Martin (1900-1988): Színes ház (Erdély?). Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, hátoldalán román nyelvű kiállítási raglappal. 16,5×24,5 cm
10645.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10646.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10647.

Rufpreis:
5 000 HUF

10648.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10649.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Vydai Brenner Nándor (1903-?): Verbunkos. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap szélén, képet nem érő foltokkal , 39x30 cm
10650.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

Varga Mátyás (1910-2002): Szegedi fogadalmi templom (díszletterv). Ceruza, papír, jelzés nélkül. 87x61 cm
10651.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vörös Rozália (1919-1992): Befagyott csónak. Pasztell, papír. Képcsarnokos címkével. Üvegezett keretben 48x65 cm
10652.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF