Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3084928
10617
462
3049887
10618
462
Tallós Ilona (1918-1991): Csendélet, 1940-es évek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, keret nélkül , 34×22,5 cm 3067493
10619
462
Tőrley Józsefné (1920-2004): Sivatagi vándorok. Olaj, farost, jelzett, dekoratív, kissé sérült keretben 47x28 cm
3067403
10620
462
Tuka László (1924-2007): Menedékház. Rézkarc, papír, jelzett keretben 40x27,5 cm
3062298
10621
462
15000
Tifán Enikő (-), erdélyi magyar festő: Nyári erdő. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 40x60 cm
3082908
10622
462
50000
Túry Mária (1930-1992): A kiállítás látogatói. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Lap széle kissé foltos. festmény szélén kopás. Üvegezett fakeretben, 38,5×48 cm
3102694
10623
462
Török Ernő (-): Jégkrém (reklám terv?), 1982. Olaj, papír, jelzett a hátoldalán, 19x27 cm
3110608
10624
462
Tikáts Adolf (1872-?): Naphegy u., Tabán, 1907. Színezett litográfia, papír. Jelzett, a litográfián (TA 907), ill. ceruzával jobbra lent. Kisebb lapszéli sérülésekkel, 23,5x32 cm.
3023772
10625
462
3800
2717038
10626
462
3103210
10627
462
19000
Tófalvi László (Lamó, 1973-): Ez minden. Akril, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben Hátoldalán autográf felirattal 20x40 cm, 31x53 cm
3103206
10628
462
Tófalvi László (Lamó, 1973-): Egy szál rózsa. Akrill, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal 70x50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF