Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

10617.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Tallós Ilona (1918-1991): Csendélet, 1940-es évek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, keret nélkül , 34×22,5 cm
10618.

Rufpreis:
2 000 HUF
30

Tőrley Józsefné (1920-2004): Sivatagi vándorok. Olaj, farost, jelzett, dekoratív, kissé sérült keretben 47x28 cm
10619.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Tuka László (1924-2007): Menedékház. Rézkarc, papír, jelzett keretben 40x27,5 cm
10620.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tifán Enikő (-), erdélyi magyar festő: Nyári erdő. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 40x60 cm
10621.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Túry Mária (1930-1992): A kiállítás látogatói. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Lap széle kissé foltos. festmény szélén kopás. Üvegezett fakeretben, 38,5×48 cm
10622.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Török Ernő (-): Jégkrém (reklám terv?), 1982. Olaj, papír, jelzett a hátoldalán, 19x27 cm
10623.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tikáts Adolf (1872-?): Naphegy u., Tabán, 1907. Színezett litográfia, papír. Jelzett, a litográfián (TA 907), ill. ceruzával jobbra lent. Kisebb lapszéli sérülésekkel, 23,5x32 cm.
10624.

Rufpreis:
4 000 HUF

10625.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10626.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tófalvi László (Lamó, 1973-): Ez minden. Akril, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben Hátoldalán autográf felirattal 20x40 cm, 31x53 cm
10627.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Tófalvi László (Lamó, 1973-): Egy szál rózsa. Akrill, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal 70x50 cm
10628.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF