Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Tipary Dezső (1887-1967): Esztergom. Akvarell, papír, jelzett, 30x40 cm Keretben
10629.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Tuka László (1924-2007): A (...) táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/100). Üvegezett fakeretben. Lap szélén apró foltokkal. 41×27 cm
10630.

Rufpreis:
3 000 HUF

Turcsány Villő (1972-): Két alak, 1999. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. 84x60 cm
10631.

Rufpreis:
10 000 HUF

Takács Klára (1947-): Vegetáció, 1994. Olaj, vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattaé és Motivart címkéjével, üvegezett fakeretben. 60x60 cm
10632.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Tuba Krisztina: Rózsaszín tejút. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalon 45x45 cm
10633.

Rufpreis:
5 000 HUF

10634.

Rufpreis:
6 000 HUF

10635.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10636.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Tassy Béla (1942-): Kísérlet III., 1974. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (15/2). Paszpartuban. 57,5x34 cm
10637.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tassy Béla (1942-): Fény. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (43/100). 40x49 cm
10638.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10639.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Túry Mária (1930-1992): Csendélet (enteriőr). Rézkarc, papír. Jelzett. 24,5×29,5 cm
10640.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF