Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3101202
10629
462
50000
Tipary Dezső (1887-1967): Esztergom. Akvarell, papír, jelzett, 30x40 cm Keretben 3103204
10630
462
Tuka László (1924-2007): A (...) táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/100). Üvegezett fakeretben. Lap szélén apró foltokkal. 41×27 cm
3104697
10631
462
Turcsány Villő (1972-): Két alak, 1999. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. 84x60 cm 3104857
10632
462
32000
Takács Klára (1947-): Vegetáció, 1994. Olaj, vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattaé és Motivart címkéjével, üvegezett fakeretben. 60x60 cm
3069871
10633
462
Tuba Krisztina: Rózsaszín tejút. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalon 45x45 cm
3069870
10634
462
Tuba Krisztina: A bolygók. Olaj, vászon, jelzés nélkül 41x50 cm
3078099
10635
462
38000
3077656
10636
462
34000
3078126
10637
462
Tassy Béla (1942-): Kísérlet III., 1974. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (15/2). Paszpartuban. 57,5x34 cm
3078133
10638
462
Tassy Béla (1942-): Fény. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (43/100). 40x49 cm 3018240
10639
462
24000
3099404
10640
462
3800
Túry Mária (1930-1992): Csendélet (enteriőr). Rézkarc, papír. Jelzett. 24,5×29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF