Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Stettner Béla (1928-1984): A bujdosó fejedelem (Rákóczi). Rézmetszet, papír, jelzett, apró foltokkal, paszpartuban, 19x29 cm
10520.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10521.

Rufpreis:
2 400 HUF

10522.

Rufpreis:
6 000 HUF

Siklódy Ferenc (1968-). Matyás király, Kolozsvár 1495. Akvatinta, papír. Jelzett. 25x18 cm
10523.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sárdy Brutus (1892-1970): Őszi táj, 1965. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 42,5x56,5 cm
10524.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 41,5x56,5 cm
10525.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Siflis András (1955-): Önarckép (8.), 1987. Tus, papír. Jelzett a hátoldalán. Lapszéli apró szakadással. 62×86 cm
10526.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ivor Sias (1960-): Tiergarten, Berlin, 1995. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 40x50 cm. Fakeretben.
10527.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Séday Éva (1929-2011): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm
10528.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Somló Jenő (1894-?): Vízparti táj (Dunapart?), 1956. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 42x27,5 cm
10529.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Sinkó István (1951-): Lávazongora tűzesőben, 1999. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70×50 cm. Üvegezett fakeretben.
10530.

Rufpreis:
10 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Párhuzamok (cím nélkül). Dombornyomás, papír. Hátoldalán pecséttel jelzett, 20×20 és 20x20 cm
10531.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF