Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2915549
10520
462
3400
Stettner Béla (1928-1984): A bujdosó fejedelem (Rákóczi). Rézmetszet, papír, jelzett, apró foltokkal, paszpartuban, 19x29 cm
2994187
10521
462
2676540
10522
462
3102622
10523
462
Siklódy Ferenc (1968-). Matyás király, Kolozsvár 1495. Akvatinta, papír. Jelzett. 25x18 cm
3018534
10524
462
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Őszi táj, 1965. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 42,5x56,5 cm
3018615
10525
462
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 41,5x56,5 cm 3078412
10526
462
Siflis András (1955-): Önarckép (8.), 1987. Tus, papír. Jelzett a hátoldalán. Lapszéli apró szakadással. 62×86 cm 3099687
10527
462
14000
Ivor Sias (1960-): Tiergarten, Berlin, 1995. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 40x50 cm. Fakeretben.
3103460
10528
462
40000
Séday Éva (1929-2011): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm
3103568
10529
462
Somló Jenő (1894-?): Vízparti táj (Dunapart?), 1956. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 42x27,5 cm
3109023
10530
462
Sinkó István (1951-): Lávazongora tűzesőben, 1999. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70×50 cm. Üvegezett fakeretben.
3108759
10531
462
Somlai Vilma (1938-2007): Párhuzamok (cím nélkül). Dombornyomás, papír. Hátoldalán pecséttel jelzett, 20×20 és 20x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF