Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

10544.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Magazin lap II. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (150/73). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf feliratával. 30x42 cm
10545.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10546.

Rufpreis:
12 000 HUF

Sárdy Brutus (1892-1970): Távolban a Duna (Búcsúfény), 1933. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, kartonra kasírozva. Hátoldalán 1934, Téli Kiállítás, Műcsarnok raglappal. 41,5x54 cm
10547.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 41,5x57,5 cm
10548.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sárdy Brutus (1892-1970): Dunaparti részlet. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x56 cm
10549.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10550.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sáska Tibor (-): Öböl. Olaj, farost, jelzett, jobb felső sarkában kissé sérült, üvegezett fakeretben, 21×15 cm
10551.

Rufpreis:
6 000 HUF

10552.

Rufpreis:
10 000 HUF

10553.

Rufpreis:
3 000 HUF

10554.

Rufpreis:
3 000 HUF

Székely László (1932): Absztrakt formák 1976. Tus, papír, jelzett 17x25 cm
10555.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF