Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2879468
10544
462
30000
3070118
10545
462
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Magazin lap II. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (150/73). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf feliratával. 30x42 cm
3080186
10546
462
3018516
10547
462
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Távolban a Duna (Búcsúfény), 1933. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, kartonra kasírozva. Hátoldalán 1934, Téli Kiállítás, Műcsarnok raglappal. 41,5x54 cm 3018570
10548
462
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 41,5x57,5 cm
3018541
10549
462
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Dunaparti részlet. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x56 cm
2642449
10550
462
3085390
10551
462
Sáska Tibor (-): Öböl. Olaj, farost, jelzett, jobb felső sarkában kissé sérült, üvegezett fakeretben, 21×15 cm
3080339
10552
462
3002204
10553
462
3002207
10554
462
3076740
10555
462
3400
Székely László (1932): Absztrakt formák 1976. Tus, papír, jelzett 17x25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF