Mizser Pál (1941-2021): Zöld mezőben, 1970-es évek. Plextol, farost, jelzett a hátoldalán, proveniencia: a művész hagyatéka. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Márk Lajos (1867-1940): Fiatal hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 70×50 cm
Molnár Dénes (1947-2000): Erdélyi mezőség mappa, össz. 11 lappal (Marosvásárhely, Székelykakasd, Mezőfele, Kissárámás stb.). Fametszet, papír. Kiadói karton mappán jelzett és számozott (56/250). Egyes lapok nem jelzettek. 26x18 cm (10 lap) és 35x26 cm (1 lap), utóbbin a művész bélyegzőjével.
Mészáros Mihály (1930-2008): A romos Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzett, a művész autográf ajándékozási soraival, a lap szélén ceruzával írt számmal, 9x14 cm
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45x34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed