Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

10400.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10401.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Molnár Dénes (1947-2000): Erdélyi mezőség mappa, össz. 11 lappal (Marosvásárhely, Székelykakasd, Mezőfele, Kissárámás stb.). Fametszet, papír. Kiadói karton mappán jelzett és számozott (56/250). Egyes lapok nem jelzettek. 26x18 cm (10 lap) és 35x26 cm (1 lap), utóbbin a művész bélyegzőjével.
10402.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mészáros Mihály (1930-2008): A romos Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzett, a művész autográf ajándékozási soraival, a lap szélén ceruzával írt számmal, 9x14 cm
10403.

Rufpreis:
4 000 HUF

10404.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10405.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10406.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

10407.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Kozmikus térben. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon autográf felirattal. Kiállítva: Máriási Masznyik Iván, Kozmikus léptékben, Műcsarnok, Bp., 2019 (katalógus nélkül). Apró felületi kopásnyomokkal (korábbi keretezésből fakadóan). Fakeretben, 80×60 cm
10408.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10409.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Kiscica. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 35×24 cm
10410.

Rufpreis:
10 000 HUF

Macskássy Izolda (1945-2021): Virágok (cím nélkül). Selyemkollázs, vegyes technika, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 50x35 cm.
10411.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF