Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3068651
10376
462
Lábas Zoltán (1956-): Cím nélkül. Kollázs, papír, jelzett a kollázson, 21x29,5 cm
3110705
10377
462
15000
Lossonczy Tamás (1904-2009). Női akt kalapban. Nyomat, papír. Jelzett. 29,5x21 cm 3065881
10378
462
Ligeti Miklós (1982-): Roulett Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 26x21 cm
3043198
10379
462
4200
Ligeti Miklós (1982-): Hajótörött, 2001. Akvarell, tus, papír, jelzett, egyedi darab. 49x19,5 cm
3023774
10380
462
2200
Lunczer Anikó (1942-): Fa. Linómetszet, papír, jelzett, foltos, sérült, vetemedett. Paszpartuban, 30×41 cm
2732670
10381
462
2200
Lovász Erzsébet (1954-): Girbe-gurba, 1991. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 10x29 cm
3065876
10382
462
Ligeti Miklós (1982-): Kinek az 5 órai tea, kinek a vacsora. Szitanoymat, papír, jelzett a nyomaton. 43x36 cm
3104586
10383
462
Lévai Ádám (1967-): Test maszk, 1999. Szén, karton, jelzett. 80,5×58 cm. Lapszéli néhány apró folttal. 3110714
10384
462
Lossonczy Tamás (1904-2009). Alak pirosban. Nyomat, papír. Jelzett. Plexiüvegezett keretben. 29,5x21 cm 3110144
10385
462
6500
Luzsicza Lajos Árpád (1949- ): Aktuális táj 3. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat P jelzéssel. 55x45 cm
3106303
10386
462
36000
Lipták Pál (1922-2007): Ólomüveg égtáj. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, 81,5×61,5 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből. Üvegezett fakeretben.
3047386
10387
462
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF