Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Lábas Zoltán (1956-): Cím nélkül. Kollázs, papír, jelzett a kollázson, 21x29,5 cm
10376.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lossonczy Tamás (1904-2009). Női akt kalapban. Nyomat, papír. Jelzett. 29,5x21 cm
10377.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ligeti Miklós (1982-): Roulett Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 26x21 cm
10378.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ligeti Miklós (1982-): Hajótörött, 2001. Akvarell, tus, papír, jelzett, egyedi darab. 49x19,5 cm
10379.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Lunczer Anikó (1942-): Fa. Linómetszet, papír, jelzett, foltos, sérült, vetemedett. Paszpartuban, 30×41 cm
10380.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Lovász Erzsébet (1954-): Girbe-gurba, 1991. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 10x29 cm
10381.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ligeti Miklós (1982-): Kinek az 5 órai tea, kinek a vacsora. Szitanoymat, papír, jelzett a nyomaton. 43x36 cm
10382.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lévai Ádám (1967-): Test maszk, 1999. Szén, karton, jelzett. 80,5×58 cm. Lapszéli néhány apró folttal.
10383.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lossonczy Tamás (1904-2009). Alak pirosban. Nyomat, papír. Jelzett. Plexiüvegezett keretben. 29,5x21 cm
10384.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Luzsicza Lajos Árpád (1949- ): Aktuális táj 3. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat P jelzéssel. 55x45 cm
10385.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Lipták Pál (1922-2007): Ólomüveg égtáj. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, 81,5×61,5 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből. Üvegezett fakeretben.
10386.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10387.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF