https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2720953
10352
462
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
K. Takács Magdolna (?-): Nárciszok. Papírmetszet, papír, jelzett, számozott: 5/4. 23x15 cm. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3023118
10353
462
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Korcsog Sándor (?-): Virágcsendélet naranccsal (1999). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Korcsog Sándor 1999. Keretben. 57x47cm
Das Lot is nicht erreichbar
3023117
10354
462
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Korcsog Sándor (?-): Fehérorgona csendélet naranccsal (1999). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Korcsog Sándor 1999. Barna-fekete lakkozott fakeretben, üvegezve. 30x39,6cm
Das Lot is nicht erreichbar
2642819
10355
462
0
4400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kádár Katalin (1951): 7 db grafikája 1987. Tus, nyomat, papír, jelzett a nyomaton nyomtatva. Paszpartuban. Apró gyűrődésekkel. 35x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2832902
10356
462
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács Dezső (1921-2004): Napfényes táj. Tempera, papír, jelzett, szakadással 33x48 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3065418
10357
462
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Komorjai Kutsa László (1922-) Balatoni látkép. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 31x43 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3046751
10358
462
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kőrösi Papp Kálmán (1940): Építmény. Akvarell, színes tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 22,5x33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3062790
10359
462
0
11000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kass János (1927-2010): Savuot. Tóraadás ünnepe. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üveg mögött. 39x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3062834
10360
462
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Terézia (1928-2016): Szekér a vízben. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15x22 cm 2906561
10361
462
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Korszál Sándor: Lócsutakolók. Olaj, vászon, jelzett 60x95 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3048906
10362
462
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kopócsy Judit (1947-): Soproni emlék. Tempera, színes ceruza, farost, hátoldalán jelzett valamint Képcsarnok Vállalat, Artunion és Artrend címkéivel, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3047169
10363
462
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács Dezső (1921-2004): Fiú kutyával. Tempera, papír, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 47x34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse