Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3070071
10460
462
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett, 9x10 cm 3015648
10461
462
4400
Pataky Béla (1932-2023): Gyergyóújfalu (Erdély, Székelyföld). Linómetszet, papír. Jelzett. 34×50 cm
2820801
10462
462
6500
3100857
10463
462
14000
Perlmutter Imre (1870 k.-1935): Páros. Olaj, fa, jelzett, dekoratív fakeretben, 16×12 cm 3083560
10464
462
24000
3103015
10465
462
Peukert Károly (1903-1973): Vác, evangélikus templom, 1968. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 30×43 cm 3103066
10466
462
Peukert Károly (1903-1973): Vízparti táj (Duna?). Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 50×67 cm
3098529
10467
462
Prihoda István (1891-1965): Mulatozó társaság. Rézkarc, papír, jelzett, 26×26 cm: Lap széle sérült.
3100676
10468
462
Prokop Péter (1919-2003): Tavasz. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 35×25 cm
3101451
10469
462
36000
3101741
10470
462
Paulovits Pál (1892-1975): Erdő. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. 29x40 cm. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben. 3103463
10471
462
38000
Pántl László (1943-): Erdei tó. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 50x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF