Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Pohárnok Zoltán (1905-1976): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett, 9x10 cm
10460.

Rufpreis:
2 400 HUF
9

Pataky Béla (1932-2023): Gyergyóújfalu (Erdély, Székelyföld). Linómetszet, papír. Jelzett. 34×50 cm
10461.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

10462.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Perlmutter Imre (1870 k.-1935): Páros. Olaj, fa, jelzett, dekoratív fakeretben, 16×12 cm
10463.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10464.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Peukert Károly (1903-1973): Vác, evangélikus templom, 1968. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 30×43 cm
10465.

Rufpreis:
10 000 HUF

Peukert Károly (1903-1973): Vízparti táj (Duna?). Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 50×67 cm
10466.

Rufpreis:
10 000 HUF

Prihoda István (1891-1965): Mulatozó társaság. Rézkarc, papír, jelzett, 26×26 cm: Lap széle sérült.
10467.

Rufpreis:
5 000 HUF

Prokop Péter (1919-2003): Tavasz. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 35×25 cm
10468.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10469.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Paulovits Pál (1892-1975): Erdő. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. 29x40 cm. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben.
10470.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pántl László (1943-): Erdei tó. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 50x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10471.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF