https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3103559
10472
462
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pátzay Mária (1944-2017): Elmúlás. Tus, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 22x16 cm 3103757
10473
462
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Paulovits Pál (1892-1975): A konyhában. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 26×34 cm 3110119
10474
462
0
3400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pataki József (1928-1995): Völgy. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29x39,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3099424
10475
462
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Prokop Péter (1919-2003): Sárga csokor. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 40×31 cm 3047113
10476
462
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Perei Zoltán (1913-1992): 15 db grafika. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA III./XV. számozással. Magyar Nemzeti Galéria kiadása, kiadói vászonborítású mappában, aranyszínű felirattal. Mappán és egyes lapok hátoldalán utólagosan felragasztott címkékkel, mappán kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. Lapméret: 41,5x29,5 cm. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság!
Das Lot is nicht erreichbar
3044940
10477
462
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Poczkodi Sándor (-): Plasztikus kép (cím nélkül), 1993. Vegyes technika, farost, jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével a hátoldalán. d: 44 cm. Fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3043235
10478
462
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Palicz József (1931-2010): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 55×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3049318
10479
462
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pekáry István (1905-1981): Fiúk és lányok népviseletben. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5x9,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3049312
10480
462
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pekáry István (1905-1981): Aratásra induló lányok és fiúk. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5x9,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3029296
10481
462
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pekáry István (1905-1981): Matyó gyerekek. Színezett rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Autográf ajándékozási sorokkal Somos Margit zenetörténész részére. Üvegezett keretben ,foltokkal 22x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2867474
10482
462
0
180000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Paizs László (1935-2009): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent. Sérült. 38x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3070868
10483
462
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stephen Porter (1941-): Út a végtelenbe (cím nélkül), 1968. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. Jobb alsó sarkában kisebb törésnyommal. 53,5x73,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse