Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Pátzay Mária (1944-2017): Elmúlás. Tus, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 22x16 cm
10472.

Rufpreis:
5 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): A konyhában. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 26×34 cm
10473.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10474.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Prokop Péter (1919-2003): Sárga csokor. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 40×31 cm
10475.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10476.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10477.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10478.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10479.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10480.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Pekáry István (1905-1981): Matyó gyerekek. Színezett rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Autográf ajándékozási sorokkal Somos Margit zenetörténész részére. Üvegezett keretben ,foltokkal 22x15 cm
10481.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10482.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Stephen Porter (1941-): Út a végtelenbe (cím nélkül), 1968. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. Jobb alsó sarkában kisebb törésnyommal. 53,5x73,5 cm
10483.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF