https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3065726
10388
462
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Marich Géza (1913-1985): Erdei tó. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29×37 cm 2829307
10389
462
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Morzsa-Morhardt Gyula (?-?), működött a XX. században: 2 db tanulmányrajz (női akt és férfi akt). Ceruza (női akt), szén (férfi akt), papír, kissé sérült, 50x35 és 48x31 cm 2985834
10390
462
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Máthé István (1922-): Vigh Márton háza (Erdély). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben, 36x43 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2872979
10391
462
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
P Manszurov (?-?): Funkcionalista festmény (előszó az Októberi Forradalom grafikái c. albumhoz). Szitanyomat. Fajó János által jelzett és datált (Fajó 78). Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, 85x60 cm 2872001
10392
462
0
46000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mártonfi Benke Márta (1958-): Virágzó kert (cím nélkül). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
2849112
10393
462
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Morzsa-Morhardt Gyula (?-?), működött a XX. században: Férfi akt. Ceruza, vöröskréta, papír, lap széle sérült, hajtásnyomokkal, 47x31,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2908559
10394
462
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mezős Béla (1949-): Holdbéli táj (cím nélkül). Maestro aeroszol festék, papír. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 29x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3028716
10395
462
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Vásári sokadalom. Tempera, farost, jelzés nélkül, hátoldalán Mohácsy Á Győző hagyatéki bélyegzővel üvegezett fa keretben, 54x65 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3028721
10396
462
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Önarckép. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában Mohácsy Á Győző hagyatéki bélyegzővel, üvegezett fakeretben, 29,5x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027014
10397
462
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Máger Ágnes (1944-): Csendélet, 1980. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 50x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3079537
10398
462
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Márton (1958-): Absztrakt kompozíció (cím nélkül), 1995. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Javított. 50x39,5 cm. Fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3073302
10399
462
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelzés nélkül, 28x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse