https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3107217
10158
462
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csonti Zoltán (-): Tanya. Olaj, vászon. Jelzett. 45x57 cm. Dekoratív fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2967002
10159
462
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, papír, jelezve középen lent. Lapszéli apró szakadásokkal. 41x59 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2824658
10160
462
0
75000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
ifj. Czene Béla (1911-1999): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 61x106 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3028052
10161
462
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
id. Czene Béla (1886-1944 körül): Bűnbánó Magdolna. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív fakeretben. 100x75 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3048487
10162
462
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szergej Csirskij (Csirszkij), ukrán festő: Kezdet, 2004. Olaj, papír, kartonon. Jelezve jobbra lent. 46,5x63 cm. 3044718
10163
462
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
A Cheng Yan Heung (-): La Nuit Savage. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/30). Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 31,5x27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3044734
10164
462
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
A Cheng Yan Heung (-): Couples, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/30). Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 39,5x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3044751
10165
462
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Czétényi Vilmos (1928-2003): Tengerszem. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, laza fakeretben. 24x36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3067468
10166
462
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csáki László (1977) Virágcsendélet. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben 30x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3061104
10167
462
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Cacciola, Enzo (1945 - ): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x19,5 cm. / serigraphy on paper, signed, in passepartout
Das Lot is nicht erreichbar
3084936
10168
462
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Páros. Tempera, karton, jelzés nélkül. Paszpartuban. 27×27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3084937
10169
462
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Bohóc, 1993. Tempera, papír, kartonra kasírozva. 30×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse