Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Interieur. Olaj, vászon, jelezve jobbra középen. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm
10146.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10147.

Rufpreis:
6 000 HUF

10148.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

id. Czene Béla (1886-1944 körül): Játszó cicák. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 81x60,5 cm
10149.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Csergezán Pál (1924-1996): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm, üvegezett fakeretben.
10150.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csikós András (1947-2006): Tanyacsoport. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 40x59,5 cm
10151.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Csák Máté (1938-2017): Színes esernyők. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 38,5x27,5 cm.
10152.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Csohány Kálmán (1925-1980): Bartók emlékére, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (49/100). 25×32 cm
10153.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10154.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt, 1972. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 49x88 cm
10155.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Galamb és a leány. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (10/50). Üvegezett fakeretben. 29×34,5 cm
10156.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
9

Csuta György (1952-): Kék szalag. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben, 100×70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10157.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF