Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3088555
10146
462
80000
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Interieur. Olaj, vászon, jelezve jobbra középen. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm
2953641
10147
462
2994191
10148
462
3200
3004166
10149
462
38000
id. Czene Béla (1886-1944 körül): Játszó cicák. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 81x60,5 cm
3098737
10150
462
Csergezán Pál (1924-1996): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm, üvegezett fakeretben. 3091269
10151
462
60000
Csikós András (1947-2006): Tanyacsoport. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 40x59,5 cm
3102626
10152
462
15000
Csák Máté (1938-2017): Színes esernyők. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 38,5x27,5 cm. 3110539
10153
462
Csohány Kálmán (1925-1980): Bartók emlékére, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (49/100). 25×32 cm 3110500
10154
462
38000
3107818
10155
462
36000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt, 1972. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 49x88 cm 3107483
10156
462
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Galamb és a leány. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (10/50). Üvegezett fakeretben. 29×34,5 cm 3107203
10157
462
60000
Csuta György (1952-): Kék szalag. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben, 100×70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF