Mészáros Mihály (1930-2008): A romos Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/462-Fernauktion/462.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Meszaros-Mihaly-1930-2008-A-romos-Lanchid-Rezkarc-papir-jelzett-a-muvesz-autograf~II3094713
3094713
10403
462
Rufpreis:
4 000 HUF 10,84 EUR , 12,50 USD
Beschreibung: Mészáros Mihály (1930-2008): A romos Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzett, a művész autográf ajándékozási soraival, a lap szélén ceruzával írt számmal, 9x14 cm
: bt